Víkend 31.8. - 1.9.2019

22 6 2019Víkendová nálada před začátkem školního roku se nesla v duchu příprav a očekávání. Na detašovaném pracovišti Pátračů jsme tak přivítali nové odvážlivce, jenž se vydali po stopách Tajemství ...

Tajemství Slunečního vrchu se vydal odhalit tým Dievčence v akci. Tohle dámské trio mělo již od začátku krásně našlápnuto. Mohlo je snad zaskočit drobné zaváhání, ale po malé nápovědě bylo již vše nad slunce jasné. Na jejich krocích je doprovázelo srpnové sluníčko, které se čas od času schovalo za mraky, aby si toto pátrací trio mohlo rozmyslet, kudy dál ... Společnými silami se tak dostali až do zdárného konce.

Po stopách Tajemství Keplerova teleskopu se vydal tým 3 kluci a 1 holka. To, že po stopách záhad se mohou vydat i děti potvrdil dnes tento tým. Už od samého začátku na nich šlo vidět, že táhnou za jeden provaz a jen tak něco je nezaskočí. Cestu ke zdárnému konci jim prodloužil snad jen déšť. Ale díky správnému vybavení to nevzdali a domů odcházeli s pocitem vítězství a s úspěchem v kapse:).

Gratulujeme a pro ochutnávku jejich dobrodružství přidáváme fotografie a výsledné časy níže.

A co vy, seberete odvahu a přijmete výzvu Pátračů?

Tým: Dievčence v akci, výsledný čas 3:10 hod (-15min bonus, +1x nápověda 10 min) = 3:05 hod
Tým: 3 kluci a 1 holka, výsledný čas 2:00 min (-20min bonus)= 1:40 hod