Sobota - 16. 6. 2018

3 mimoniSobotní, zprvu ospalé, ráno se do detašovaného pracoviště Pátračů přihlásil tým 3Mimoni. Plni elánu a nadšení se vrhli za dobrodružstvím doslova po hlavě. Zprvu se na chvíli zamotali, ale díky vzájemné spolupráci se jim podařilo vydat správným směrem. Na jejich cestě již nebylo dalších zádrhelů a tak se krok za krokem dostali až k vytouženému cíli.

Dalšími vyzyvateli a odvážlivci se stal tým UFONI. Jak může název týmu napovídat, že by se mohlo snad jednat o nějaké podivné existence - není tomu tak. Tento úžasný tým si s jednotlivými úkoly poradil raz dva. Po drobném zaváhání se prolouskli až ke zdárnému konci, kde v rukou třímali, proč přišli.
Odpolední cestu za dobrodružstvím absolvoval tým Helča & Martin. Tohle duo se již od začátku skvěle doplňovalo. Počáteční problém - zda ženy umí číst v mapách - se ukázal jako neopodstatněný a společně se vydali vstříc dobrodružství. Plni nadšení a odvahy čelili jednotlivým úkolům. Nenechali se zmást ani zaskočit a po zdárném zdolání všech překážek dorazili až do úspěšného cíle.

Gratulujeme a pro ochutnávku jejich dobrodružství přidáváme fotografie a výsledné časy níže.

A co vy, seberete odvahu a přijmete výzvu Pátračů?

Tým: 3Mimoni, výsledný čas 3:20 (-20min bonus) = 3:00 hod
Tým: UFONI, výsledný čas 3:20 (-20min bonus) = 3:00 hod
Tým: Helča & Martin,
výsledný čas 2:30 hod